Cena

Na jeden svadobný deň pripadá iba jedna rezervácia - vozidlo je Vám aj so šoférom k dispozícii podľa Vašich časových požiadaviek. V cene sú zahrnuté služby šoféra, palivo aj parkovné. Samozrejmosťou je poskytnutie vozidla vo svadobný deň na umelecké mladomanželské fotografie. 

Kritériom určenia ceny vozidla je počet kilometrov. *Kilometre sa stanovujú na základe objednávky a pripočítava sa do konečného súčtu výjazd z garáže a návrat späť. 

V cene nie je zahrnutá výzdoba vozidla. V prípade záujmu o vlastnú výzdobu, doporučujeme o kontakt šoféra s Vašim floristom, ktorí spoločne zariadia výzdobu tak, aby čo najlepšie pasovala k automobilu. Výzdoba však nesmie obsahovať prísavky a kovové predmety, ktoré môžu poškodiť lak na karosérii. Ak máte záujem o zabezpečenie výzdoby veterána našim floristom, kontaktujte nás aj s Vašimi požiadavkami.

Vždy cenu stanovujeme individuálne, ale pre konkrétnejšiu predstavu uvádzame orientačnú cenovú kalkuláciu:

do 100 km             200 Eur
do 150 km             230 Eur
do 200 km             270 Eur
V prípade dlhšej trasy ako 200 km je cena stanovená dohodou.

Ilustračný príklad: Vozidlo so šoférom k dispozícii 3,5 hod., jazda 90 km*: zahŕňa pristavenie vozidla na prípavu (výzdoba), príchod pre nevestu, odvoz na obrad a na svadobnú hostinu, umelecké fotografovanie novomanželov. Cena = 200 Eur.