Cena

Na jeden svadobný deň pripadá iba jedna rezervácia - vozidlo je Vám aj so šoférom k dispozícii podľa Vašich časových požiadaviek. V cene sú zahrnuté služby šoféra, palivo aj parkovné. Samozrejmosťou je poskytnutie vozidla vo svadobný deň na umelecké mladomanželské fotografie. 

Kritériom určenia ceny vozidla je počet kilometrov. Kilometre sa stanovujú na základe objednávky a pripočítava sa do konečného súčtu výjazd z garáže a návrat späť. 

V cene nie je zahrnutá výzdoba vozidla. V prípade záujmu o vlastnú výzdobu, doporučujeme o kontakt šoféra s Vašim floristom, ktorí spoločne zariadia výzdobu tak, aby čo najlepšie pasovala k automobilu. Výzdoba však nesmie obsahovať prísavky a kovové predmety, ktoré môžu poškodiť lak na karosérii. Ak máte záujem o zabezpečenie výzdoby veterána našim floristom, kontaktujte nás aj s Vašimi požiadavkami.

Vždy cenu stanovujeme individuálne, preto ak sme Vás oslovili, prosím, kontaktujte nás so základnými informáciami, ako je dátum, miesto konania udalosti a trasa.